MyDay daily disposable Multifocal (30 čoček)

MyDay daily disposable Multifocal (30 čoček)

785,00 Kč
Dioptrický rozsah: od +8,00 do –12,00
Adice: Low (pro brýlové adice +0.75D to +1.25D) Mid (pro brýlové adice +1.50D to +1.75D) High (pro brýlové adice +2.00D to +2.50D)
Zakřivení: 8.4
Průměr: 14,2
Materiál: Stenfilcon A
Obsah vody: 54%
Prostupnost pro kyslík: 100 Dk/t (at -3.00D)
UV filtr: 85% UVA/96% UVB
Kategorie: Jednodenní kontaktní čočky, Presbiopické
Balení: 30 čoček v balení

785,00 Kč
- +
Popis

Coopervision MyDay daily disposable Multifocal - novinka 2021

Představujeme MyDay® daily disposable multifocal

Představujeme jednodenní multifokální kontaktní čočky MyDay® daily disposable multifocal, poslední inovaci od společnosti CooperVision®. MyDay® multifocal přináší nový 3-adicový multifokální systém - CooperVision® Binocular Progressive SystemTM, který využívá různé multifokální designy čoček pro optimalizaci vidění při všech úrovních presbyopie.

S osvědčeným, jednoduchým a vysoce účinným procesem výběru čoček a  podporou aplikací OptiExpert™ je nalezení správné čočky pro vaše presbyopické zákazníky snadné a umožňuje vám úspěšně aplikovat 98 % klientů při využití maximálně dvou zkušebních párů čoček (pokud budete postupovat podle návodu k aplikaci).

MyDay® multifocal využívají také technologii Aquaform®, která poskytuje skvělé dlouhotrvající uživatelské pohodlí a pomáhá udržet oči vašich klientů jasné a bílé díky vysoké propustnosti pro kyslík.

Pomozte svým zákazníkům vidět každý den co nejlépe. Doporučte jim vysoce výkonné jednodenní multifokální kontaktní čočky MyDay® multifocal.

Vlastnosti

1
      

Evoluce v systému designu čoček:
Unikátní 3-adicový CooperVision® Binocular Progressive SystemTM, pro optimalizaci vidění při všech úrovních presbyopie. Poskytuje jasné vidění na všechny vzdálenosti: do blízka, do dálky a na střední vzdálenosti mezi tím1 – pro nové zákazníky s počínající presbyopií i s presbyopií v pozdějších stádiích.

2
  

Evoluce v jednoduchosti aplikace:
Snadná a úspěšná aplikace1 s CooperVision® Binocular Progressive SystemTM a podporou aplikace OptiExpertTM. Umožňuje úspěšně aplikovat 98% klientů maximálně na dva zkušební páry čoček (při dodržení doporučeného postupu výběru čoček)

3
  

Evoluce v rozsahu dostupných parametrů:
Více možností pro více vašich presbyopických zákazníků: MyDay® multifocal nabízí největší rozsah parametrů ze všech jednodenních multifokálních kontaktních čoček.

4
  

Skvělé celodenní pohodlí díky Aquaform® Technologii.

5
  

Vysoké Dk/t poskytuje 100% pokrytí nároků rohovky na kyslík6 a pomáhá udržet oči jasné a bílé.

6
  

Pohlcuje 85% UVA a 96% UVB záření.

CooperVision® Binocular Progressive System™

Na rozdíl od většiny jednodenních multifokálních systémů, které využívají podobnou optickou konstrukci pro všechny hodnoty adice a pouze zvyšují dioptrickou hodnotu pro zvýšení podpory na čtení, CooperVision® Binocular Progressive System™ využívá různé konstrukce čoček k optimalizaci vidění pro všechny úrovně presbyopie.1 Pomáhá jednak novým presbyopickým zákazníkům zvyknout si na nošení multifokálních kontaktních čoček, a umožňuje také klientům s postupujícím rozvojem presbyopie si stále užívat jasné vidění.

bps_lens_illustration_v2_vertical1

Údaje o výrobku

Materiál / obsah H2O: stenfilcon A / 54%
Cyklus výměny: Jednorázové denní
Prostupnost pro kyslík: 100 Dk/t (at -3.00D)
Základní zakřivení: 8.4
Průměr: 14.2
Sférická hodnota: +8.00D to -10.00D (0.25D krok)
Hodnota cylindru: -10.50D to -12.00D (0.50D krok)
Hodnota adice: Low (pro brýlové adice +0.75D to +1.25D) Mid (pro brýlové adice +1.50D to +1.75D) High (pro brýlové adice +2.00D to +2.50D)
UV filtr: 85% UVA/96% UVB

N:

Specifikace
Množství 1 balení - 30 čoček
Výrobce Cooper Vision
Zařazení jednodenní
Recenze

Napsat svojí recenzi

Recenze pro: MyDay daily disposable Multifocal (30 čoček)

Štítky produktu
Pro oddělení štítků používejte mezery. Víceslovné štítky uzavřete do jednoduchých uvozovek např. 'kontaktní čočky'.
Zeptejte se
Na produkt se zatím nikdo neinformoval.
Loading...