O nás

 

Naše firma vznikla v roce 2004 v Hradci Králové. Od roku 2008 jsme začali s internetovým prodejem kontaktních čoček a jeho příslušenství. V tomto oboru se neustále zdokonalujeme, abychom mohli pokrýt všechny Vaše narůstající požadavky na informace, kvalitu zboží, dopravu a především i se zacházením a skladováním zboží.

Všechny běžné kontaktní čočky a roztoky v nabídce držíme skladem. Zboží je možno vyzvednout i v centrále v Hradci Králové.
Od roku 2012 dosahujeme skladovosti z 95% u běžných dioptrických rozsahů a proto zboží můžeme ihned odeslat v den objednávky. Expirační lhůty skladového zboží jsou v průměru čtyř let.

Nabízíme široký sortiment od předních schválených výrobců kontaktních čoček včetně příslušenství a to za nejnižší možné ceny. Snažíme našim zákazníkům poskytnout maximální podporu a nadstandartní služby od první chvíle nákupu až po doručení zboží. Pouze u nás garantujeme zákazníkovi nejdelší expirační dobu výrobků! Objednáváme pouze u výhradních dodavatelů a výrobců kontaktních čoček. Zboží neskladujeme a neprodáváme před koncem expiračních lhůt. Snažíme se vždy osobním přístupem a ochotou zjednodušit Váš výběr zboží a nákup. 

Od roku 2011 jsme pro Vás zavedli ve spolupráci s firmou Uloženka s.r.o. výdejní místa po celé České republice, kde si pohodlně můžete zboží vyzvednout a před zaplacením zkontrolovat. Nadále se odběrní místa budou rozšiřovat i do dalších frekventovaných měst.

Přehled výrobků:

 

 • kontaktní čočky všech druhů
 • oční kapky
 • roztoky
 • pouzdra
 • a mnoho dalších...
 •  

   

  Kontaktní adresa:

  Jan Kotík - SWIFT
  IČO: 735 77 855
  Dělnická 661
  Hradec Králové
  500 04

  Fyzická osoba je v evidenci Živnostenského úřadu v Hradci Králové. Evidenční číslo v živ. rej.: 30999

  Kontakt:

  Tel.: 605 435 231
  Email: info@cockyhk.cz
  www.cockyhk.cz

  Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
  Děkujeme za Váši přízeň a přejeme spokojený a pohodlný nákup na našem online e-shopu!

      

  Jan Kotík
  sales manager

   

  Loading...