Proč si nás vybrat?

Jsme tu pro Vás již od roku 2008.


Zařazení produktů na internetový prodej s kontaktními čočkami a vším okolo tím spojené jsme začali již v roce 2008. V této době se teprve s prodejem čoček na internetu začínalo. V oboru oftalmologie se neustále zdokonalujeme abychom mohli pokrýt všechny Vaše narůstající požadavky na rychlou distribuci nebo dopravou přes širokou síť výdejních míst Uloženka, DPD Parcel shopu a Balíkovnu od České pošty. Poskytujeme maximální podporu a nadstandartní služby. Moc rádi Vám poradíme i po telefonu, než si zboží zakoupíte. Snažíme se vždy osobním přístupem a ochotou zjednodušit Váš výběr zboží a nákup. Zboží je také bez poplatku možné vyzvednout zdarma u nás v Hradci Králové.

Centrum péče o zrak:
Kontaktní čočky levně - Hradec Králové
  • kontaktní čočky pro plánovanou výměnu, barevné čočky
  • zvlhčující oční kapky a oční mastě
  • roztoky na kontaktní čočky
  • pouzdra a cestovní sady pro uchovávání čoček
  • pinzety, vytamíny, pomůcky a mnoho dalších...


Levně na internetu, mnohem levněji než v optice


Garantujeme Vám dlouhodobě ustálené a levné ceny. V našem e-shopu nakoupíte za nejlevnější možné ceny. Zboží má stejnou kvalitu, jako byste si je koupili z oční optiky.

Porovnáváte ceny zboží? 


Reálné prodejní ceny na srovnávačích hlídáme za Vás. Registrovaným zákazníkům v našem obchodě nabízíme navíc stálou slevu 5 Kč na většinu produktů v nabídce. Stačí se jen přihlásit.

Pro vracející se zákazníky držíme ceny dlouhodobě na konstantní úrovni - nemusíte se tak obávat, že při příští návštěvě najdete ceny najednou vyšší, jak to často bývá u jiných konkurenčních e-shopech.

Sklady? Ano, máme.


Všechny běžné kontaktní čočky v mínusových dioptriích, všechnhy roztoky a kapky v nabídce držíme skladem. Zboží na objednání nebo na zakázkovou výrobu máme většinu na skladě do 5 pracovních dní. Dosahujeme skladovosti z 96% u běžných dioptrických rozsahů a proto zboží můžeme ihned odeslat v den objednávky nebo si v den objednání vyzvednete u nás. Nabízíme široký sortiment od největších předních výrobců dodávajícich výhradně pro evropskou unii. Objednáváme pouze u výhradních dodavatelů a výrobců kontaktních čoček.Mapa obchodu:

Děkujeme Všem spokojeným zákazníkům za Váši přízeň a přejeme pohodlný nákup na našem obchodu!    

Jan Kotík
vedoucí prodeje

Adresa a provozovatel obchodu:


Jan Kotík - SWIFT

IČO: 735 77 855
Dělnická 661
500 04     Hradec Králové


Email: info@cockyhk.cz 
www.cockyhk.cz

Kontakt:  605 435 231


Provozní doba:
PO - PÁ: 9:00 - 17:00
 
Výdejní doba:
pondělí 9:00 - 17:00
úterý 12:00 - 17:00
středa zavřeno - tel.
čtvrtek 12:00 - 17:00
pátek 9:00 - 17:00

Loading...