Avaira Vitality Toric (3 čočky)

Avaira Vitality Toric (3 čočky)

457,00 Kč
Rozsah dioptrií:
od +8,00 do -10,00 (krok 0,25 dpt. a od -6,00 do -10,00 krok 0,50 dpt.)
Materiál: Fanfilcon A
Obsah vody: 55 %
Propustnost pro kyslík: 90 Dk/t
Cylindr: -0.75, -1.25, -1.75, -2.25
Osy: od 10° do 180°
Průměr: 14.5
Zakřivení: 8,5
Balení: 3 čočky v balení
Kategorie: čtrnáctidenní čočky tórické/astigmatické
Popis

Avaira Vytality Toric


Kontaktní čočky Avaira Vitality™ toric jsou stejně jako Avaira® toric, vyrobeny z nejzdravějšího materiálu pro měkké kontaktní čočky, ze silikon hydrogelu. Nositelé těchto kontaktních čoček mohou očekávat stejný dlouhodobý komfort a vynikající kvalitu vidění jako s kontaktními čočkami Avaira ® toric. Torické kontaktní čočky Avaira Vitality™ toric výborně sedí, mají stejnou základní křivku a průměr jako Avaira® toric, takže přechod na nové kontaktní čočky bude bez jakýchkoliv potíží. Klinická aplikační studie, vypracovaná počátkem tohoto roku, přesvědčivě dokazuje bezproblémový přechod z Avaira® toric na Avaira Vitality™ toric. Výzkumní pracovníci se jednoznačně shodli, že torické čočky Avaira Vitality™ toric jsou zdokonalením a mají lepší vlastnosti než Avaira® toric. Stačí dodržet standardní postupy, které běžně ve své praxi vykonáváte.

•Využívají asférický design pro lepší vidění
•Mají zaoblené okraje zlepšující snášenlivost a celodenní pohodlí


Výsledky průzkumů mezi uživateli kontaktních čoček ukazují, že většina z nich je ochotna akceptovat o 15 % vyšší cenu za čočky s vyšší úrovní komfortu nebo zdravotním zvýhodněním.

•Ideální pro přechod z měsíčních hydrogelových čoček s mírným zlepšením komfortu a výrazným zdravotním zvýhodněním díky vyššímu přísunu kyslíku.
•Napomáhá udržet stávající klientelu u kontaktních čoček zlepšením uživatelských zkušeností

Mají vylepšenou stavbu čočky Optimised Toric Lens Geomerty. Vlastnosti čočky jsou oproti původním Avaira Toric zdokonaleny a Avaira Vitality Toric tak mohou nabídnout ještě vyšší úroveň pohodlí během nošení, stabilnější usazení čočky na oku a tím i ostřejší vidění. Čočky Avaira Vitality Toric mají ztenčené okraje, které eliminují nepříjemné tření očního víčka o čočku při mrkání. Nejvyšší stupeň ochrany proti UV záření nejvyšší kategorie. Stupeň ochrany patří k prvnímu stupni a blokuje 90 % UVA a 99 % UVB záření. I když je stupeň ochrany vysoký, kontaktní čočka nekryje celé oko. Pro kompletní ochranu očí proti UV záření je nutné nosit sluneční brýle.

V nabídce je i varianta 6 kusového balení. GTIN: 889608234990
Specifikace
Množství 1 balení - 6 čoček
Výrobce Cooper Vision
Zařazení měsíční
Recenze

Napsat svojí recenzi

Recenze pro: Avaira Vitality Toric (3 čočky)

Štítky produktu
Pro oddělení štítků používejte mezery. Víceslovné štítky uzavřete do jednoduchých uvozovek např. 'kontaktní čočky'.
Zeptejte se
Na produkt se zatím nikdo neinformoval.

Může se Vám také libit

Loading...