Proclear 1 Day (30 čoček)

Proclear 1 Day (30 čoček)

374,78 Kč
Dioptrický rozsah: od +8,0 do –12,0
Balení: 30 čoček v balení
Zakřivení: 8.7>
Průměr: 14,2
Materiál: Omafilcon A
Obsah vody: 60%
Centrální tloušťka (při -3.0 D): 0.09 mm
Dk/l (při -3.0 D): 28
Manipulační zabarvení: světle modré
Design: asférická přední plocha
Balení: 30ks
Kategorie: Jednodenní kontaktní čočky
374,78 Kč
- +
Popis

PROCLEAR® 1day (30 čoček)
jsou vysoce kvalitní, jednodenní měkké kontaktní čočky. Předchozím modelem těchto nových čoček jsou BIOMEDICS® 1day.
Proč PROCLEAR® 1day? zajišťují nejbezpečnější a nejzdravější způsob používání kontaktních čoček!
Od března 2009 Proclear 1 day plně nahrazují výrobek Biomedic 1 Day, jehož prodej v České republice a na Slovensku končí. Pro přechod z Biomedics 1 Day na Proclear 1 day není zapotřebí návštěva kontaktologa.
Proclear 1 day jsou vyrobeny z nového vylepšeného materiálu s obsahem molekul fosfatidilcholinu (PC), které jsou přirozenou součástí všech buněk lidského těla. PC molekuly jsou schopné vázat na sebe velké množství vody, která pak obklopuje celý povrch čočky a působí jako přirozená ochrana proti osychání a usazování nečistot. PC Technologie významně napomáhá zdravějšímu a pohodlnějšímu používání kontaktních čoček. Snášenlivost Proclear 1 day je zvýšena také zaoblenými okraji, čímž se snižuje dráždění spojivky.
Výhoda jednodenních kontaktních čoček spočívá v záruce nejzdravějšího užívání této formy oční korekce. Nečistoty, bílkoviny a jiné alergeny nemají čas se v nebezpečném množství na vašich kontaktních čočkách usadit. Tato vlastnost je významná obzvláště pro alergiky v pylové sezóně. Každý pár je určený právě pro jedno použití po dobu jednoho dne. Proclear 1 day nejsou určené k přespávání. Neztrácíte čas čištěním, neutrácíte za roztoky a případné poškození nebo ztráta např. při plavání není finančně tak bolestivá.
Kontaktní čočky Proclear 1 day se díky asférickému designu přední plochy řadí mezi výrobky s nejlepšími optickými vlastnostmi na trhu. Tato technologie je zárukou čistého vidění za všech světelných podmínek.
Čočky jsou pro snazší manipulaci mírně zabarvené světle modrou barvou. Obsah vody 60%
Kontaktní čočky Proclear 1-day mají ve struktuře materialu začleněné syntetické molekuly PC, které jim poskytují mimořádné vlastnosti :

 • Skvělou odolnost čoček proti osychání (v porovnání s ostatními hydrogelovýmí materialy)
 • Trvalou propustnost kyslíku po celý den
 • Strabilní pocit pohodlí při používání po celý den
 • Minimální usazeniny proteinů a lipidů
 • asférická přední plocha Kontaktní čočky PROCLEAR® 1day jsou baleny v krabičce po 30ti jednotlivých blistrech. To Vám dává možnost jednoduše použít čočky přesně tehdy, když je potřebujete. Každodenní používání jednodenních čoček PROCLEAR® 1dayay oceníte, když potřebujete čočky nosit každý den po mnoho hodin (nosíte čočky „od rána do večera“), pohybujete-li se v prašném prostředí, nebo máte různé potíže spojené s nošením kontaktních čoček s delší plánovanou výměnou.
  Jednodenní čočky PROCLEAR® 1day jsou také příjemným doplňkem klasických kontaktních čoček. I když běžně používáte kontaktní čočky s delší plánovanou výměnou, může se někdy stát, že Vám jednodenní čočky PROCLEAR® 1day ušetří spoustu času a starostí (na dovolené, v hygienicky náročných podmínkách atd.).
  Ideální volbou jsou jednodenní čočky PROCLEAR® 1day pro ty z vás, kteří čočky používáte nárazově nebo pro zvláštních příležitosti (kulturní nebo společenské akce, cestování, pojistka při ztrátě brýlí). Díky jednorázovému použití PROCLEAR® 1day nevyžadují žádnou péči! Vysoký komfort, snadná manipulace, maximální zraková ostrost – to jsou přednosti kontaktních čoček, které budete rádi nosit! GTIN: 00824442849146
 • Specifikace
  Množství 1 balení - 30 čoček
  Výrobce Cooper Vision
  Zařazení jednodenní
  Recenze

  Napsat svojí recenzi

  Recenze pro: Proclear 1 Day (30 čoček)

  Štítky produktu
  Pro oddělení štítků používejte mezery. Víceslovné štítky uzavřete do jednoduchých uvozovek např. 'kontaktní čočky'.
  Zeptejte se
  Na produkt se zatím nikdo neinformoval.
  Loading...