Acuvue Oasys Max 1-Day (30 čoček)

Acuvue Oasys Max 1-Day (30 čoček)

597,00 Kč

Dioptrie: od -12.00 do +8.00
Zakřivení: 9.00, 8.50
Průměr: 14.30
Velikost balení: 30 čoček
Výměna: 1 den
Propustnost kyslíku: 121 Dk/t
Množství vody: 38%
Spaní s čočkami: Ne
Materiál: Senofilcon A
UV filtr: Ano
Výrobce: Johnson and Johnson
Kategorie: Jednodenní kontaktní čočky

597,00 Kč
- +
  • Skladem
Popis

Balení: 30

Popis produktu

ACUVUE® OASYS MAX 1-Day jsou jednorázové jednodenní kontaktní čočky, které odpovídají nárokům dnešní doby. Často se díváme do počítače či jiných digitálních zařízení, střídáme denní světlo s umělým. ACUVUE® OASYS MAX 1-Day jsou přizpůsobeny tomuto hektickému životnímu stylu a poskytují jasné a komfortní vidění bez ohledu na osvětlení. Obklopuje nás stále více modrofialového světla, což může ovlivnit čistotu našeho zraku. Tyto kontaktní čočky v sobě spojují 2 nové technologie: TearStable zvyšuje stabilitu slzného filmu, zatímco OptiBlue zlepšuje vidění tím, že filtruje až 60 % modrofialového světla a snižuje tak rozptyl světla. Aplikace je rychlá a snadná.

Superpohodlné

ACUVUE® OASYS MAX 1-Day můžete mít celý den a téměř o nich nebudete vědět! Díky technologii TearStableTM, která má na starosti optimalizaci rozmístění zvlhčující látky v čočce, se budete cítit naprosto komfortně. Jsou vhodné i pro práci s počítačem.

Ideální na sport

Pokud žijete aktivně, určitě víte, že kontaktní čočky jsou na sport z hlediska pohodlí mnohem lepší volbou než brýle. ACUVUE® OASYS MAX 1-Day mají navíc vysokou ochranu proti UV záření (99,9% UVA a 100% UVB).

Filtr modrofialového světla

Modrofialové světlo je neustále všude kolem nás a jeho rozptyl ovlivňuje jasné vidění. Patentovaný filtr OptiBlueTM Light filtruje až 60 % modrofialového světla, což tento rozptyl snižuje. Výsledkem je lepší vizuální čistota v interiéru i exteriéru. čoček v balení

GTIN: 0Balení: 30 čoček v balení0733905579042

Specifikace
Množství 1 balení - 30 čoček
Výrobce Johnson & Johnson
Zařazení jednodenní
Recenze

Napsat svojí recenzi

Recenze pro: Acuvue Oasys Max 1-Day (30 čoček)

Štítky produktu
Pro oddělení štítků používejte mezery. Víceslovné štítky uzavřete do jednoduchých uvozovek např. 'kontaktní čočky'.
Zeptejte se
Na produkt se zatím nikdo neinformoval.
Loading...