kontaktní čočky Ultra

Soustředěním se na obrazovku digitálního zařízení se snižuje frekvence mrkání a čočka osychá. A to může způsobit, že vaše oči budou více unavené a podrážděné. Vyřešte tento problém pomocí kontaktních čoček Bausch + Lomb ULTRA™, které nabízejí 16 hodin pohodlného nošení s 95% zvlhčením1,2 díky dvoufázové technologii MoistureSeal.

Vlastnosti čoček Bausch + Lomb ULTRA™ slibují celodenní pohodlí2 i těm, kteří si musí čočky z důvodu nepohodlí vyndávat dříve, než by chtěli, je jim nepohodlné nosit čočky celý den a mají pocit zamlženého vidění během několikahodinové práce s digitálním zařízením. Skoncujte s namáháním a únavou očí, problémy se zaostřením i zamlženým viděním díky čočkám ULTRA™.

Garantujeme vrácení peněz! Za účelem vyzkoušení čoček slouží jedna testovací čočka k prodejnímu balení. Pokud si nebudete po vyzkoušení jistí, zda vám Bausch + Lomb ULTRA™. vyhovují, můžete nám poslat zbývající nepoužité balení kontaktních čoček zpět. Pokud chcete, stačí vyplnit dotazník spokojenosti. 

B+L unpublished data, 2013. 16-hour, bilateral, dispensing clinical evaluation of methacrylamide lenses as compared to Air OptixAqua, Acuvue Oasys and Biofinity.
Results of an online survey with patients who wore their lenses for 7+ days and on average, spend 3 or more hours a day on a digitaldevice (n=465). Survey questions were top 3-box scores (% Strongly Agree, Agree, Slightly Agree) on a 6-point agreement scale, witha margin of error ±2.4%.Nepoužité a neotevřené balení čoček ULTRA pošlete prosím na adresu Jan Kotík, Dělnická 661/3, Hradec Králové.

Loading...