oční kapky HYLO DUAL Intense 10 ml

oční kapky HYLO DUAL Intense 10 ml

340,00 Kč
HYLO-DUAL INTENSE

Hylo Dual Intense, zdravotnický prostředek, je sterilní roztok bez fosfátů a bez konzervačních látek k očnímu použití. Je určen k intenzivnímu léčebnému zvlhčení suchých očí a stabilizaci slzného filmu, čímž dochází k utišení zánětlivých projevů jako jsou svědění a pálení očí. Balení obsahuje 10 ml, což odpovídá přibližně 300 kapkám.

Objem: 10 ml
Výrobce: URSAPHARM
- +
 • Skladem
Popis

HYLO DUAL INTENSE®

Intenzivní terapie pro chronicky suché oči

Pokud oči svědí nebo pálí jen občas, postačují obvyklé zvlhčující oční kapky jako např. HYLO FRESH®. Pokud se ale příznaky objevují pravidelně, potíže mají chronický průběh, může se jednat o syndrom suchého oka (sicca syndrom). HYLO DUAL INTENSE® je určen k intenzivnímu léčebnému zvlhčení suchých očí a stabilizaci slzného filmu, čímž dochází k utišení zánětlivých projevů jako jsou svědění a pálení očí. Vysoce kvalitní kyselina hyaluronová vytváří na povrchu oka rovnoměrný, stabilní a dlouho ulpívající zvlhčující film, který je odolný proti odplavení. Díky těmto bioadhezivním vlastnostem jsou rohovka a spojivka ošetřeny a společně s přirozenými slzami ideálně kluzké pro mžikání. Trvalé nebo silnější obtíže se zmírní a oko je chráněno před podrážděním.

Intenzivní zvlhčení

Podráždění očí se projevuje svěděním, pálením, slzením, pocitem suchého oka či cizího tělesa v oku. Často tyto příznaky nasvědčují tomu, že povrch oka není dostatečně zvlhčován.
HYLO DUAL INTENSE® obsahuje vysokou koncentraci kyseliny hyaluronové (0,2 %) v kombinaci s ectoinem, což způsobuje jeho vysokou viskozitu . Díky tomu je oko obzvláště intenzivně a dlouhodobě zásobováno stabilním zvlhčujícím filmem. HYLO DUAL INTENSE® zmírní trvalé nebo silnější obtíže a oko je dlouhodobě chráněno před podrážděním.

HYLO DUAL INTENSE® pro středně těžké a těžké formy suchého oka

Speciální kombinace vysoce koncentrované kyseliny hyaluronové a přírodní látky ectoin chrání oční povrch před nadměrným vysycháním a díky zvlhčení očního povrchu zmírňuje příznaky zánětu. Zvýšená vazba vody také podporuje přirozenou bariéru oka proti dráždivým podnětům z vnějšího okolí. Ectoin zklidňuje stresovanou tkáň a typické příznaky podrážděného oka jako je pálení, svědění nebo zarudnutí. Kromě toho zmírňuje podráždění způsobené prostředím, které vede k zánětlivým příznakům

 • Kyselina hyaluronová ve zvláště vysoké koncentraci

Kyselina hyaluronová je přirozenou součástí lidského těla. Má vysokou schopnost vázat vodu, dlouhodobě ulpívá na povrchu tkání a podporuje hojení. Pro dosažení dlouhotrvajícího a intenzivního zvlhčení používáme ve výrobcích řady HYLO EYE CARE® vysoce kvalitní kyselinu hyaluronovou. Ta díky extrémní viskozitě rovnoměrně, intenzivně a dlouhodobě zvlhčuje povrch oka. HYLO DUAL INTENSE® obsahuje zvláště vysokou koncentraci kyseliny hyaluronové (0,2 %) a poskytuje oku intenzivní zvlhčení. Vzhledem k vysoké viskozitě hyaluronové kyseliny s dlouhým řetězcem ulpívají kapky po dlouhou dobu na povrchu oka, a tak je dlouhodobě chrání před podrážděním.

 • S přírodní látkou ectoin

Ectoin je přirozená látka, produkovaná mikoorganismy, které žijí v extrémním prostředí (např. ve slaných jezerech). Aby byly chráněny před panujícími extrémními podmínkami okolního prostředí, vytvářejí tyto mikroorganismy přirozenou látku ectoin, která je použita pro své speciální vlastnosti v přípravku HYLO DUAL INTENSE®. Ectoin zvyšuje schopnost vázat vodu v buňkách povrchu oka a vytváří tak na spojivce fyziologickou bariéru. Zároveň ectoin stabilizuje tukovou složku slzného filmu, která chrání oko před nadměrným odpařováním slzné tekutiny.

HYLO DUAL INTENSE® – intenzivní zvlhčení díky 0,2% kyselině hyaluronové a ectoinu

 • Vysoce kvalitní kyselina hyaluronová (0,2 %) a ectoin (2 %)
 • Intenzivní a dlouhodobé zvlhčení chronicky suchých očí se zánětlivými příznaky
 • Kombinace vysoce viskózní kyseliny hyaluronové a ectoinu chrání oční povrch před nadměrným vysycháním (nadměrným odpařováním slz) a stabilizuje slzný film
 • Dlouhodobé zmírnění zánětlivých příznaků a podpora přirozené bariéry oka proti zánětlivým podnětům
 • Bez konzervačních látek a bez fosfátů
 • Vysoká efektivita díky patentovanému systému COMOD®
 • Bez konzervantů a fosfátů
 • Trvanlivost až 6 měsíců od prvního otevření

Poznámka pro nositele kontaktních čoček: HYLO DUAL INTENSE® nelze použít s kontaktními čočkami kvůli vysoké viskozitě.

Specifikace
Množství 1 ks - 10 ml
Výrobce Ursapharm
Zařazení oční kapky
Recenze

Napsat svojí recenzi

Recenze pro: oční kapky HYLO DUAL Intense 10 ml

Štítky produktu
Pro oddělení štítků používejte mezery. Víceslovné štítky uzavřete do jednoduchých uvozovek např. 'kontaktní čočky'.
Zeptejte se
Na produkt se zatím nikdo neinformoval.

Může se Vám také libit

Loading...