EvoTears Omega 3 ml

EvoTears Omega 3 ml

328,00 Kč
Sterilní oční kapky bez fosfátů a antimikrobiálních konzervačních látek obsahující EyeSol® (perfluorohexyloktan) s 0,2% omega-3 mastnými kyselinami.

Stabilizuje lipidovou vrstvu slzného filmu a snižuje vypařování základní vodné fáze lipidového filmu.

Snižuje příznaky suchého oka jako pálení, svědění, píchání a pocit cizího předmětu v oku.

Objem: 3 ml
URSAPHARM


- +
  • Skladem
Popis

EvoTears Omega 3ml

EvoTears OMEGA je zdravotnický prostředek obsahující bezvodé oční kapky bez fosfátů a antimikrobiálních konzervačních látek. EvoTears OMEGA je unikátní* pomocník při léčbě suchých a podrážděných očí a očních víček.
EvoTears OMEGA obsahuje perfluorohexyloktan (EyeSol) s 0,2% omega-3 mastnými kyselinami. Stabilizuje lipidovou vrstvu slzného filmu a snižuje vypařování základní vodní fáze slzného filmu. Lubrikuje a chrání povrch očí a zmírňuje tak příznaky suchého oka, jako jsou pálení, svědění, píchání a pocit cizího tělíska v oku.

Odkazy k nahlédnutí: Návod k použití

Objem: 3 ml.

* díky perfluorohexyloktanu a bezvodému složení

Dávkování a způsob užití

Jestliže lékař nebo lékárník nedoporučí jinak, kápněte si nejvýše 4krát denně 1 kapku do oka pod spodní oční víčko. Protože EvoTears OMEGA je bez antimikrobiálních konzervačních látek, můžete jej používat denně.
Díky svým zvláštním vlastnostem se přípravek EvoTears OMEGA odlišuje při nakapání od běžných očních kapek. Proto si před použitím pročtěte Návod k použití .

Složení

Sterilní oční kapky bez fosfátů a antimikrobiálních konzervačních látek obsahující EyeSol (perfluorohexyloktan) s 0,2% omega-3 mastnými kyselinami.

Upozornění

Nepoužívejte EvoTears OMEGA, jestliže jste přecitlivělý/á (alergický/á) na složku perfluorohexyloktan nebo omega-3 mastné kyseliny.

Pokud nosíte kontaktní čočky, EvoTears OMEGA nepoužívejte, protože není znám dostatek údajů o snášenlivosti s materiálem kontaktních čoček.

Používání v období těhotenství, kojení a u dětí:
Doposud nejsou k dispozici žádné údaje o bezpečnosti při užívaní v období těhotenství, kojení a u dětí, proto se nedoporučuje používání EvoTears OMEGA.

Doplňující informace

Výrobce: Novaliq
Kód EAN: 4031626711533
Značka: EvoTears
Charakteristika: Zdravotnický prostředek

TIN: 04031626711533

Specifikace
Množství 1 ks
Výrobce Ursapharm
Zařazení oční kapky
Recenze

Napsat svojí recenzi

Recenze pro: EvoTears Omega 3 ml

Štítky produktu
Pro oddělení štítků používejte mezery. Víceslovné štítky uzavřete do jednoduchých uvozovek např. 'kontaktní čočky'.
Zeptejte se
Na produkt se zatím nikdo neinformoval.
Loading...